नेपालमा नै मल कारखाना स्थापना गर्दै छौं : मन्त्री अर्याल

२०७७ फाल्गुन ६, बिहीबार
पढ्ने समय : < 1 मिनेट

कृषि तथा पशुपन्छी विकासमन्त्री पद्माकुमारी अर्यालले किसानले पर्याप्त मात्रामा मल र बिउबिजन पाउने गरी सरकार अघि बढेको बताएकी छिन् । उनले  किसानलाई मलको समस्या नहोस् भनेर मन्त्रालयले योजना बनाएको जानकारी दिइन् ।

‘धान बालीमा आवश्यक पर्ने मलका लागि अहिले नै सरकारका तर्फबाट प्रक्रिया सुरु भएको छ,’ उनले भनिन्, ‘किसानको यो समस्या दीर्घकालीन रुपमा समाधान गर्न नेपालमा नै मल कारखाना स्थापनाका लागि छलफल भइरहेको छ ।’ आगामी मन्त्रिपरिषद् बैठकमा सो विषयमा छलफल हुने मन्त्री अर्यालले जानकारी दिइन् ।

एक प्रश्नको जवाफमा नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)की नेत्री अर्यालले निर्वाचनको प्रक्रिया सुरु भएपछि राजनीतिक दल दर्ता प्रक्रिया र चिह्न हस्तान्तरण प्रक्रियासँगै आधिकारिकताको विषयको विवाद टुङ्गिने बताइन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस

सम्बन्धित समाचार

ताजा समाचार

लोकप्रिय

//zikroarg.com/4/4074708 https://tobaltoyon.com/pfe/current/tag.min.js?z=4074755